Sopot19

o nas

Sopot19

Marzysz o beztroskich wakacjach gdzie wszystko masz w jednym miejscu, nocleg nad morzem, wyżywienie i moc atrakcji ???   Mamy to dla Ciebie

Sopot19 to kompleks noclegowo gastronomiczny malowniczo położony między Sopotem i Gdynią

Położenie

Zapraszamy do Sopotu – na nocleg do Letniej Stolicy Polski (więcej). Miasto jest malowniczo położone pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Na całej linii brzegowej znajdziecie piękne i szerokie plaże ze zjeżdżalniami, prysznicami, boiskami do siatkówki, wypożyczalniami sprzętu, a także licznymi punktami gastronomicznymi. Oczywiście trzeba wspomnieć o najdłuższym drewniamym molo w Europie, które ostatnio zostało rozszerzone o nowoczesną marinę. W ostatnich latach centrum miasta przeszło gruntowną renowację, powstały nowe hotele, restauracje i ośrodki SPA. Latem miasto tętni życiem, a słynny Monciak z licznymi pubami i dyskotekami nie zasypia do rana.

N

Noclegi

Camping Metropolis – Ogrodzony i oświetlony nowoczesny obiekt sezonowy z 50 komfortowymi domkami , 150 miejscami dla camperów, polem namiotowym i recepcją czynną 24h.

N

Gastronomia

Sopocki Młyn piętrowa restauracja, której specjalnością oprócz pysznych śniadań i sałatek są dania mączne.
Domowej roboty pierogi, kopytka czy makarony produkowane są na oczach Gości.

Capuccino Cafe – to nie tylko miejsce, gdzie napijesz się aromatycznej kawy.
Naturalne lody i desery własnego wyrobu sprawią, że będziesz wracać tu już zawsze.

N

Usługi

Strefa Relaksu

Sala Bankietowa

Myjnia samochodowa

Sopot – tu się oddycha

Zapraszamy do Sopotu – na nocleg do Letniej Stolicy Polski. Miasto jest malowniczo położone pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Na całej linii brzegowej znajdziecie piękne i szerokie plaże ze zjeżdżalniami, prysznicami, boiskami do siatkówki, wypożyczalniami sprzętu, a także licznymi punktami gastronomicznymi. Oczywiście trzeba wspomnieć o najdłuższym drewnianym molo w Europie, które ostatnio zostało rozszerzone o nowoczesną marinę. W ostatnich latach centrum miasta przeszło gruntowną renowację, powstały nowe hotele, restauracje i ośrodki SPA. Latem miasto tętni życiem, a słynny Monciak z licznymi pubami i dyskotekami nie zasypia do rana.

Lokalizacja

Al.Niepodległosci 899
81-861 Sopot

Atrakcje w okolicy

Zobacz więcej